Acai Berry – cena, kde kúpiť, ako to funguje

[Total:    Average: /5]

Acai Berry. Pravdepodobne ste počuli o tom. Ale čo to je? Čo to robí? A je to strata hmotnosti zázrak, ako niektorí ľudia tvrdia?

8abdominal exercise abdominal trainer action  Acai Berry   cena, kde kúpiť, ako to funguje

fialová Acai berry (vyslovuje AH-sah-Yee) je jedným z mnohých bobule z Amazónie, ktorý v poslednej dobe sa stali populárne von z Južnej Ameriky. Mnoho tvrdenia sú vyrobené o Acai Berry; niektoré z nich sú pravdivé, iné nie.

Acai Berry: Zdravá voľba?

bckit bech coupe 1 Acai Berry   cena, kde kúpiť, ako to funguje Acai berry, rovnako ako iné podobné plody, sa zistilo, že majú určité zdravotné výhody. “Aspoň tucet články v konvenčnej lekárskej literatúre hovorí o cenné účinky bobule,” hovorí Valencia Porter, MD, riaditeľ zdravie žien na Chopra Center v Carlsbade v Kalifornii.

Súvisiace 😕 Sú Omega-3 mastné kyseliny chudnutie pomôcky

Z nutričného hľadiska je Acai Berry dodáva na dvoch dôležitých frontoch:

39active adult banana  Acai Berry   cena, kde kúpiť, ako to funguje

  • Blahodárne antioxidačné účinky. Acai Berry obsahuje antioxidanty, látky, ktoré bojujú škodlivé molekuly, známe ako voľné radikály. Príliš veľa voľných radikálov môže viesť k poškodeniu ľudských tkanív a vedú k širokej palete zdravotných porúch, vrátane hlbokej fialovej farbivo srdce disease.The Acai je zodpovedný za svoje antioxidačné výhody, ktoré sú podobné tým, ktoré v iných tmavých bobúľ, ako sú čučoriedky a černice. Pigment obsahuje antokyanov (vyslovuje Anth-oh-povzdych-a-nins), silný trieda fytoživin – výživné komponenty rastlín, -, ktoré slúžia ako antioxidanty. Potraviny, ktoré obsahujú antokyanov majú silné červenej, modrej alebo fialovej colors.The sila antioxidačnými účinkami v rôznych potravinách sa meria pomocou ORAC (Oxygen Radical Absorbancia Capacity) skúške. Čím vyššia je ORAC skóre, tým silnejší je antioxidačný účinok. “Acai Berry skóre pomerne vysoké,” Dr Porter says.It je potrebné poznamenať, že v nedávnej štúdii, ktorá hodnotí antioxidačné účinky niektorých džúsy, šťavy z granátového jablka, červeného vína, Concord hroznová šťava a čučoriedkové šťavy vyššie skóre, v tomto poradí, ako acai bobule šťavy.
  • Protizápalové vlastnosti. Ďalšou výhodou Acai je jeho protizápalový účinok. Ako už názov napovedá, protizápalové bojovať zápal, ktorý bol spojený s radom zdravotných problémov, vrátane srdcových chorôb a mŕtvice. “Mnoho z over-the-counter nesteroidné protizápalové lieky pracujú na rovnakom cykle ako Acai Berry,” hovorí Porter.
READ  Amarok na účinnosť - skutočných názoroch, ako na to - prísady

Acai Berry: Čo o chudnutí?

Na druhú stranu tvrdia, že Acai berry je dobré pre chudnutie sa zdá byť neopodstatnené. “Je vo vedeckých časopisoch o chudnutí a Acai Berry nie je literatúra,” hovorí Porter. Že súčasťou acai bobule príbeh sa zdá byť len ďalší diéta podvod.

Beyond práve nedostatok chudnutie stimulu, nedávne vyhlásenie Centra pre vedu vo verejnom záujme, je strážny skupiny, varovala spotrebiteľov, aby sa zaregistrovať na bezplatnej skúšobnej verzie s acai diétnych produktov on-line, pretože sťažností neoprávneného úveru poplatky za kartu po pokuse je u konca.

bckground cib ciber 1 Acai Berry   cena, kde kúpiť, ako to funguje Súvisiace: Superfoods pre Super zdravie

Acai Berry: Aký je výsledok?

42adult biceps body  Acai Berry   cena, kde kúpiť, ako to funguje

Cez nie bytia chudnutie zázrak, Acai berry, rovnako ako čučoriedky, černice, a ďalšie farebné ovocie, je dobré zaradiť do žiadnej diéty. “Vždy som si poradiť svojim pacientom získať širokú škálu farieb v ich strave,” hovorí Porter, “a to tmavo fialovú pigment má toľko pozitívnych zdravotných výhod – Hovorím svojim pacientom, aby,jíst dúhu ‘, pretože každá z farieb dúha má širokú škálu živín, ktoré poskytujú rôzne zdravotné výhody. “

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.