Artrovex – cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originál

[Total:    Average: /5]

Artrovex Artrovex. Žiadne chémia?

Každý, kto má rád prírodné produkty bez geneticky modifikovaných organizmov a iných chemických látok. Jedna zmienka o tom, že doplnok obsahuje nejakú chémiu pripravený k šokujúcemu nič netušiaci kupujúci.

Čo nenávisť chémie na revíziu spoločného krému? Najviac, že ​​žiadny z nich nie je priama. Vzhľadom k tomu, že predajcovia tohto krému nenávidia chémie rovnako ako my. Možno aj trochu silnejší. Aby však bolo možné vidieť, že nemá rád, pozrite sa.

Nápis na obale hovorí, že pred nami “natívne nemodifikovaný molekulárnej forma micelárny forme aktívneho komplexu krému ARTROVEX” . Aké sú tieto komplikované techie slová?

Native – vo svojom prirodzenom stave, nezmenené, aby sa zachovala štruktúra. To znamená, že všetky zložky krému musí zostať v prírodnom stave, neprechádza chemickej reakcii s a zmeny.

dut fro beuty1 1 Artrovex   cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originál S micelárna forma všetko zložitejšie. Toto slovo je oboznámený s mnohými z dôvodu existencie micelárneho vody na čistenie pleti. To znamená, že krém má vo svojom zložení micel povrchovo aktívne látky, ktoré urýchľujú rôzne chemické reakcie, s.

To znamená, že tieto pojmy rodák a micelárny podstate nezlučiteľné. Nesmie byť prostriedkom k natívnym a micelárny. – musíte zvoliť jedno alebo druhé

Zloženie biocrime. Tráva, rohy, a pečeň

Tak, máme nasledujúci obrázok. Predajcovia krému by povedal: to je len prirodzené, smotana, všetky prírodné zložky v “pôvodnom znení”. Žiadne chemikálie – iba byliny, parohy a žraločej pečene

.

Ale v skutočnosti, že zmienka o “Micellar tvaru” , ktoré sme videli na obale, jasne ukazuje, že žiadne natívne formule tu -. Bez neslávny chémiu neurobili

Vážne, ja rozhodne nemám nič proti chémiu. Bez nej nebude robiť ani v medicíne alebo v kozmetike. Ale tento príbeh pomôže jasne vidieť pokrytectvo predajcovia krém: v slovách, ktoré obhajujú používanie liečivých rastlín, ktoré sa používajú pre 3000 rokov. Ale v skutočnosti je používanie micelárny látok, ktoré sa dostávajú na druhú polovicu dvadsiateho storočia.

READ  Hypertonium - cena, názory, kde kúpiť, originál

dut fro beutifu5 Artrovex   cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originál i zvláštne aritmetika môže byť videný v popise prostriedku. Parohy Altajské Maral (parožia), pečene žraloka + 40 výnimočné EM> liečivé rastliny + mŕtvy včely + propolis + tryska bobrieho + bobrieho tukové = tri zložky. Takéto prípady.

komponenty “patentovaný” Artrovex

Niekto bude namietať, že hovoríme o 3 certifikovaných komponentov v tučným písmom. A skladajú sa zase týchto látok. Ale poďme nehrá Holy nevinnosť – táto teória je jednoduché skontrolovať:

  • BCM-95 je zlý, kurkumín extrakt (kurkuma). Žiadny zo žraločej pečene a jelenie parohy v jeho zložení nie je blízko. Ale medzi svedectvo nájdeme zmienku o chorých kĺbov.
  • Chondromas. Tablety s rovnakým názvom vyrobené v Kyjeve. Výrečne, ale sú tiež určené pre liečbu kĺbov. Žiadne 40 bylín tam vzadu – nemajú bylinný. V Európe je Andromax – ChondroMax. Príliš zlé pre kĺby. Zloženie: chondroitín sulfát, D-glukosamín sulfát, metylsulfonylmetán alebo MSM (organická síra), živica extrakt z Boswellia, vitamín C (kyselina askorbová), zinok (citrát zinočnatý). Všeobecne platí, že tiež nie ako popis na webových stránkach biocrime.
  • Eko-Koncentrát je všeobecný pojem, ktorý je tiež zadarmo. A ako môžete patentovať mŕtve včely a bobriu tuk?

Je zrejmé, že tieto zložky sú vymyslené. Mená prevzatá z dostupných prostriedkov pre kĺby – je možné spôsobiť naivný kupujúci niektorými združeniami: hovoria, niekde som to počul. Zdá sa, že je to naozaj liečiť kĺby … Ale v skutočnosti je 100% falošné.

Názor “expert”. Rozvodu alebo pravda?

Príbeh o úžasných prvkov, ktoré boli vynájdené, potvrdzuje expert.

Pokračuje trend, už bolo uvedené skôr, volá obľúbené nástroje, ktoré sú používané na liečbu kĺbov.

zmienil sa MSM je metylsulfonylmetán (organickej síry C2H6O2S). Existuje nespočetné množstvo doplnky stravy značené “MSM” na etikete, ktoré sľubujú dať telu látky. Ale ak ste sa vrátiť k skorším zloženia Artrovex, takže nie je substancia.

READ  OxySlim - cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originálne, recenzie, chudnutie

Avšak, to nie je nutné, aby vážne analyzovať slová tohto odborníka. Koniec koncov, rovnako ako predchádzajúce informácie je falošná. V skutočnosti je muž na fotke -. Aivar Woog, riaditeľ spoločnosti TNS Chamor, ktorá sa zaoberá sociologického výskumu

Jeho snímka bol zhotovený z internetu a používajú na “vytvorenie” neexistujúci koreniny.

Čo je výrobcom?

Tu je to, čo mi odpovedal “Sachera-Med” na otázku o tejto “liek”. Ukázalo sa, že oni produkujú tento krém pre specials.order. Ale tiež uvádzajú, že to nie je doplnkom.

Zhrnutie Artrovex

Je zrejmé, že Artrovex Artrovex je falošný liek na liečbu kĺbov. Jeho zloženie bolo tvorené a “Certifikovaný komponenty” zmienené predajcovia krému neexistuje.

dut fro beutifu3 1 Artrovex   cena, oficiálnej webovej stránky, kde kúpiť, originál Popis znamená – nezmyselnú sadu módne slová, ktorých cieľom zmiasť potenciálnych kupcov. Ale tieto slová nie sú v žiadnom prípade potvrdený. A dokonca aj odborníci, ktorí presvedčí kúpiť krém, sa ukázalo byť falošné.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.