Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
[Total:    Average: /5]

na high-horské plantáže Tibete a Nepále rastie úžasnú purpurovej čaj, “Chang Shu“, moderný nástroj pre chudnutie. Tí, ktorí sa ho snažili tvrdiť, že to naozaj zbaví nadbytočných kíl, a tiež má omladzujúci účinok, dáva silu a zdravie. Sme podrobne analyzovať jeho zloženie, užitočné vlastnosti, rovnako ako experti, vedieť, je to pravda, čo sa hovorí o ňom.

Niečo málo o druhu Chang-Shu

recenzie o tento nápoj inak. Mnoho atribút ho s liečivými účinkami pre všetky choroby, iní, že tento “rozvod” bol vynájdený za účelom získať peniaze dôverčivých zákazníkov. V každom prípade, tí, ktorí

15 29 Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

sú v honbe za túžbu schudnúť, sa uchýlili

k nákupu túto odrodu preukázal svoju účinnosť.

Je známe, že fialová čaj, “Chang Shu” je nápoj, ktorý sa vyrába z kvetov čajových stromov, ktoré patria do skupiny myrty. Vždyzelený rastlina s bielymi alebo žltkasté kvetmi. Mimochodom, z jeho listov kozmetičky vyrábať éterické oleje, ktoré prínosom vlasy a pokožku.

Ale kvety sú používané v ľudovom liečiteľstve, pretože ich vlastnosti sú podobné eukalyptu. Sú zhromažďované dvakrát ročne ručnou metódou. Unikátnou vlastnosťou tohto procesu je, že je v nadmorskej výške takmer 3000 kilometrov. – v miestach, kde dochádza k zníženiu hladiny kyslíka

Strom rastie vo vysokých horách niekoľkých ázijských krajinách, tak na čaj, “Chang Shu”, známy ako tibetský, ako aj “modré” vďaka farbe. Okrem toho, že je označovaná ako Nepálcov, čínštine, kambodžskej, pretože jeho výroba je v týchto štátoch. Tiež volal motýľa hrachu.

informácie od výrobcov

Reklama na pitie je hlavný dôraz je kladený na umiestnenie rastlín a ich exotické črty. Clitoria už pestuje viac ako 6000 rokmi. Mnísi z Tibetu zbierať kvety ručne, čo mu dáva ešte väčšiu hodnotu.

Drsné klimatické podmienky a nedostatok kyslíka spôsobil, že sa drevo sa prispôsobiť. Predpokladá sa, že výrobok podieľa na odbúravanie tukov. Avšak, v niektorých krajinách, napríklad v Thajsku, sa ponúka na každom rohu pre chladenie v horúcom počasí.

Kde si môžem kúpiť

V maloobchodných predajniach, rovnako ako v lekárňach, výrobky nemožno nájsť. Jediný spôsob, ako ho objednať v internetovom obchode. Avšak, nie kupovať falzifikát, aby vydal rozhodnutie len

na oficiálnych internetových stránkach dôveryhodných spoločností dodávateľa, ktorý je “spoločnosť UE Tea”. Pokiaľ ide o profesionálov, vždy môžete skontrolovať certifikáty kvality a získať pomoc.

Purpurová čaj Chang-Shu

Spicy plná chuť nie je jedinou výhodou Klitoria. Obsahuje toľko užitočných látok, ktoré dojem, že skutočne môžu pomôcť od choroby.

READ  Arthrocare kde kúpiť?

Typickými zložkami

V zozname telu prospešných prvky sú:

 • kofeín;
 • katechínov;
 • synefrín;
 • theanin;
 • bioflavonoidy;
 • vitamíny E, K, C, B.

Chemické zložky

hodnota týchto minerálnych látok je nasledujúci:

 • triesloviny. Fenolové zlúčeniny sú rastlinného pôvodu a urýchlenie spaľovanie tukov a podporujú trávenie a podieľať sa na celkových podpory zdravia.

  14 27 Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

 • bioflavonoidy. Zodpovedný za prevenciu predčasného vzhľad šedivých vlasov a vypadávanie vlasov. Priaznivý vplyv na pokožku.
 • Chrome. Jeho hlavnou úlohou je znižovať chuť do jedla a zbaviť lipidovej vrstvy. Okrem toho, že je vynikajúci antidepresívum.
 • Lutein -. Obrancovia očí pred škodlivými dozimetre a televíznych obrazoviek
 • Antioxidačné kahein. Vykonať zníženie hladiny cholesterolu.
 • Tianyi. Majú posilňujúci účinok a tíši nervový systém. Užitočné najmä v priebehu cvičenia.
 • dopamín. Pod ich vplyvom sa dostáva časť mozgu zodpovedné za spaľovanie tukov. A dávajú dobrú náladu a pocit sýtosti, vďaka nim je rýchlejší.
 • Tetanine. Toxíny majú antibakteriálne vlastnosti a tiež zvýšiť pružnosť ciev.

Unikátne látky

V prvom rade to metylxantín, čo je poddruh kofeínu. To nielen pomáha udržiavať bdelosť, ale tiež znižuje viskozitu krvi, v dôsledku účinku na rýchlosť adhézie doštičiek.

i zoznam obsahuje synefrín je stopový prvok, čo prispieva k zníženiu hmotnosti. Je zodpovedný za zrýchlenie metabolizmu, čo vedie k zvýšeniu spotrebu kalórií. Spolu s vitamínmi posilňuje imunitný systém.

Všetky súčasti spoločne zachovať krásu a predĺžiť mladosť a poskytujú ľudské zdravie.

Nutričná hodnota Chang-Shu

Nápoj je určený pre konzumáciu pre ľudí, ktorí sa snažia zbaviť kíl. Je rovnomerne rozdeľuje bielkoviny, tuky a sacharidy a kalórií v tele, zvyšuje rýchlosť metabolizmu a zvyšuje energetický výdaj. Najlepší efekt dáva spolu s diétou a cvičením.

Ale existujú kontraindikácie. By ste nemali používať clitoria ľudí s nízkou hmotnosťou alebo hypertenzia.

Užitočné vlastnosti Chang-Shu

Vzhľadom k bohatej zloženie čaju sa stal základom vo výrobe mnohých ľudových liekov. Z listov a púčikov čajovníka vyrábať najrôznejšie lektvary, krémov a mastí.

samotný nápoj sa podieľa na zrýchlenie metabolizmu, normalizovaným trávenie, ale tiež prínosom pre zdravie nechtov, kože, vlasy. Hrá dôležitú úlohu pri liečbe ochorení oka a tráviaceho traktu.

Degustácia Chang-Shu

Výrobok má korenistú vôňu s sladkou dochuťou. Preto nevyžaduje žiadne dodatočné sladidlá vo forme cukru, ktorý tiež dodáva kalórie. Ale čaj má drobné poznámky, ktoré sa zdajú byť typické pre tých, ktorí nie sú oboznámení s bylinnými čajmi Ázie.

Pre zlepšenie chuti, clitoria pridať citrón alebo medu. Nemajú vplyv na výhody, ale to odhalí jej chuť.

liečebný účinok

13 22 Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

H2>

To leží v tom, že Chang-Shu:

 • zobrazuje teleso kvapaliny;
 • upokojuje nervový systém;
 • zlepšuje trávenie;
 • vymaže mimo toxínov a iných škodlivých látok;
 • vyhladzuje vrásky;
 • prospešné pre kožu, vlasy a nechty.

Všetky pigmenty majú tiež nasledujúce akcie:

 • baktericídne;
 • imunoprofylaxia;
 • detoxifikácie;
 • kardioprotektívnej;
 • protizápalové;
 • analgetikum.

Úloha prírodných surovín je neoceniteľná. Odborníci hovoria, že takáto kompozícia majú mnoho bylín, ale iba prvky, ktoré obsahujú v menších množstvách.

Čaj môže byť použitý ako prevencia. Odvar je užitočná pri ochoreniach, ako je diabetes, zápal žalúdka, trombóza, rakoviny a aterosklerózy. Okrem toho, že posilňuje telo pri infekčných ochorení a otráv, je prírodný Energizer a boja s depresiou.

READ  Cardio-9 - Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?

Ako to funguje Chang-Shu

Hlavnými spotrebiteľmi výrobku sú ženy, pretože sú vo väčšine dotknutých o ich hmotnosti prípadov. Avšak, len málo ľudí si myslí o návšteve lekára pred nákupom “modrej” nápoj. A je nutné, aby pomoc špecialistu správne maľovať každodenné diétny režim a tiež odporučil vhodné fyzické cvičenia.

Pod vplyvom teotania a teobromín začať vyvážený prácu na uzavretie škodlivých látok do obličiek a pečene. Stopové prvky obmedzujú vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok v črevnej stene. Tak, nie je na škodu na zdraví je postupne prísť až o 30 kg. To je proces bezpečný a podporuje rýchle chudnutie.

Samozrejme, ak si ľahnúť na gauč a piť čaj, získať požadovaný výsledok nemožný. Použitie Klitoria, že je dôležité zahrnúť do komplexu športových a stravy. Až potom môžete prísť do cieľa a pozorovať zmiznutie libier.

Avšak, Li Chang-Shu pomáha pri chudnutí

Odpovede kupujúcich preukázať účinnosť produktov. Ale to, čo sa deje v tele potom, čo piť?

Po prvé, motýľ polka dot zriaďuje žalúdok a črevá a urýchľuje metabolizmus. Tetánia zobrazuje všetky z ťažkých sacharidov a tukov a teobromín normalizuje činnosť pečene a obličiek. To všetko zaisťuje lepšie trávenie a vylučovanie toxických látok.

Po druhé, ako už bolo uvedené vyššie, hrá dôležitú úlohu komplexný prístup. Je nutné dodržiavať pravidlo: “fyzické cvičenia – správnej výživy – fialové čaj”

To všetko preto, že nápoj je v skutočnosti nie je spaľovanie tukov, a to napriek skutočnosti, že obsahuje stopové prvky také funkcie. To jednoducho robí lipidový metabolizmus rýchlejší. A preto, keď sedavý spôsob života, aby nádej na pozitívny výsledok.

Aké je tajomstvo

Je samozrejmé, že zloženie výrobku. Obsahuje zložky, ktoré pozitívne ovplyvňujú všetky orgánové systémy. Už sme sa zmienili vyššie.

Okrem toho, že je ďalší dôvod, prečo. Užitočné vlastnosti boli získané rastliny vďaka svojej polohe. Znížená hladina kyslíka a riedkom ovzdušia prispela k vývoju hlavných zložiek. Všimnite si, že z rovnakého dôvodu, ich počet je oveľa vyšší ako obsah v bylín a kríkov rastúcich na rovinatom teréne.

Použiť Chang-Shu

Odborníci odporúčajú piť jeden pohár v dopoludňajších hodinách, aby si náboj živosti po celý deň. A jeden v noci oddýchnuť a upokojiť nervový systém. Táto frekvencia pomáha získať maximálnu sadu stopových prvkov.

Aby sa dosiahlo požadovaného výsledku, sú dôležité, frekvencie a dĺžka liečby. Ak kontraindikáciou je najlepšie pripraviť slabý čaj a piť po dobu troch týždňov. Mali by ste dať pauzu medzi kurzami 14 dní. A aby sa zabránilo alergické reakcie, nie je nutné kombinovať Chang-shu s inými odvary z bylín.

Klitoria sa tiež používa ako chladiaci nápoj. Ak chcete zlepšiť chuť a aróma je pridať med alebo citrón a cukor. Niekedy trochu hodiť kus medovky alebo mäty.

Pravidlá pre varenie

Ak chcete získať maximálny úžitok z produktu, je treba ju variť. Recept je jednoduchý:

 • v pohári vody dať sušených kvetov 5-7. Ich počet závisí na sile a sýtosti.
 • Tepelná pohár vody a zalejeme kvetenstvo.
 • Teraz je pripravený na použitie.
READ  Chocolate Slim kde kúpiť?

Režim teploty

Je potrebné poznamenať, že vriacej vody zabije všetky jeho užitočné vlastnosti. Preto je väčšina optimálnu úroveň 80-90 stupňov.

Brewing time

opustiť čaj lúhovať potreba po dobu 10 minút. Akonáhle sa rozsvieti na modro a farby bude vyzerať uniformu, fialová čaj je pripravený na pitie.

Odborníci Chang-Shu

Niektorí zdôrazňujú prítomnosť v Chang-Shu sadu vitamínov a minerálnych látok, ktoré nie sú nájdené v bežnom jedle. Oni sú veril poskytovať dlhovekosť. A pravda je,:. Ľudia z Číny a Tibetu majú vysokú životnosť

Pozitívna spätná väzba vľavo a očných. Upozornili na prvky, ktoré zvyšujú ostrosť zraku. Napríklad, luteín a zeaxantín filter frekvencie svetla, ktoré poskytujú ochranu očí.

Produkt zvyšuje hladiny karotenoidov, ktoré je znížená z dôvodu zlého jedla. Tieto látky zbaviť únavy s okom. To je dôležité najmä pre tých, ktorí často pracuje na počítači.

Nápoj omladzuje nielen kožu, ale aj vnútorný systém. A tiež ukázal, že ženy, ktorí konzumujú motýľ hrách, vyvrcholenie príde omnoho neskôr.

Odborníci na výživu hovoria, že vďaka čaji nástup nasýtenosti príde rýchlo. To významne znižuje príjem potravy.

terapeuti poznámku zváranie schopnosť poskytnúť regeneračné účinky. Tým sa urýchľuje proces hojenia s dlhodobými chorôb.

Pre mužov je to tiež užitočné. Chung-Shu viaže k mužskej moci a vplyvu na pohlavných orgánoch prevyšuje aj tie vlastnosti hojenia ženšenu.

Čo hovoria zákazníci

Ako už bolo povedané, mnoho potvrdil účinnosť nápoja. To je výborný spôsob, ako prebudiť sa ráno a zlepšuje náladu. Je potrebné poznamenať, tendenciu k chudnutiu, ale výrobca je umiestnenie len ako pomocný nástroj.

Existuje však názor opačný. Niektorí tvrdia, že špeciálne akcie nevšimol. Efekt Klitoria podobné zeleného čaju, ale iba druhá je oveľa lacnejšia.

Niektorí zákazníci sa sťažujú na negatívne dôsledky. Napríklad po použití zváraní existuje silná smäd, čo spôsobí, že voda nerovnováhu v tele: voda hromadí v tele v dôsledku opuchnuté. Okrem toho, narazíte nadúvanie a kŕče.

Medzi nevýhody sú tiež nazývané vysoká cena tovaru. Cena za 100g začína od 1000 rubľov, s výnimkou dodávky.

Kontraindikácie

Tí, ktorí sa rozhodli aplikovať Chang-Shu by mal byť oboznámený s obmedzením jeho použitia. Je potrebné poznamenať, že zvyčajne nevyvoláva vedľajšie účinky, ale existujú situácie, kedy je potrebné dávať pozor, aj keď ochutnávka. Medzi ne patria:

 • detského veku;
 • hypertenzie;
 • sklon k alergickým reakciám;
 • tehotenstva a dojčenia;
 • zlý krvný zrážanlivosť;
 • z nedostatku železa;
 • anorexia.

a nezneužívať nápoje. Keby to bola uvarená viac farieb, ako je odporúčané, alebo piť viac ako 10 šálok denne, môže spôsobiť nevoľnosť, podráždenie slizníc, zníženie krvného tlaku. Ak sa objavia tieto príznaky, potom je potrebné znížiť množstvo alebo odmietnuť jesť vôbec.

Insights Chang-Shu

Zhodnotili sme zloženie a použitie fialovej čaj, “Chang Shu”. To je veľmi užitočný produkt s vysokým obsahom stopových prvkov. Môže byť použitý ako tonikum v dopoludňajších hodinách, tlmiace v noci. A ako minoritný zložka pri chudnutí v kombinácii s diétou a cvičením. Ale je potrebné dávať pozor na kontraindikácie a nezneužívať nápoje, aby nedošlo k nežiaduce účinky.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.