Electricity Saving Box – cena, kde kúpiť, originál

[Total:    Average: /5]

Nie je to tak dávno na tuzemskom trhu existuje zázračný úspora energie zariadenia Elektrina Saving Box, ktorá je podľa vynálezcov, umožňuje ušetriť až 30% elektrickej energie každý mesiac. Rozvodu alebo pravda? Ako to funguje? Ako ju používať správne? O to všetko bude vysvetlené ďalej.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

V prvom rade chcem povedať, že energeticky úsporné zariadenia Elektrina Saving Box nie je sám. Približne v rovnakej dobe tam bol tiež jeho náprotivky Smartbox, Pover Saver, Hospodárska a mnoho ďalších. Ako vyplýva z odpovedí výrobcov na týchto zariadení získali len dosť držať je v zásuvke. Táto jednoduchosť použitia je alarmujúci a navrhuje rozvod. Náklady na zariadenie elektriny Saving Box je cca 1600 … a je určený pre maximálne zaťaženie siete je 15 kW, čo umožňuje použiť ho k priemernej veľkosti domácnosti.

Prvé stretnutie s energeticky úsporné zariadenia s elektrinou Saving Box vedie k zmäteniu: je to konečne vytvorili zariadenie, ktoré je v skutočnosti schopný ušetriť elektrinu? Ale ako sme zistili v malom zariadení pre premenu jalovej energie pre aktívny, robiť prepäťové ochrany, blesky, filtrovať všetok neporiadok? Ak je to naozaj tak, prečo sa táto technológia nepoužíva v elektrotechnickom priemysle? By to nemalo potom byť príliš lacná, pretože kondenzátor jednotka, stabilizátory a ďalšie podobné zariadenia sú dnes nútení platiť 6-7 krát viac.

Čo je vnútri elektriny Saving Box?

dut coe up coor1 1 Electricity Saving Box   cena, kde kúpiť, originál

Zariadenie Elektrina Saving Box väčšinou zobrazuje obrázky vzhľadu telefónu, ale to, čo je vo vnútri? Je to veľmi jednoduché – miesto veľkého počtu dielov vyznačených na obrázku, vo vnútri je minimálny počet prvkov, čo opäť naznačuje podvod. Takže Elektrina Saving Box je box podobný k nabíjačke fotoaparátu. Na obale sa o dve malé žiarovky. Vnútri prístroja môžete vidieť most dióda, napájací zdroj, z ktorého kŕmia žiarovku a kondenzátor. Je to všetko? Ako môže zariadenie náklady na komponenty, z ktorých maximálne 100 … šetriť elektrickú energiu? Účinnosť tohto nástroja jednoducho nemôže byť pravda.

READ  Immuno tu

Ako sa “úspory”?

Cez zjavný podvod, zvážte, ako všetci rovnaký funguje elektriny Saving Box, podľa výrobcu. Je známe, že energia je aktívna a reaktívne. Aby bolo možné prevádzkovať zariadenie na pracovisku, v dome alebo byte je používaný výhradne činného výkonu. Jalová energia činí iba dodatočné zaťaženie siete. Aby sa zabránilo nadmernému zaťaženiu v priemyselnom prostredí sa často používajú zariadenia, ako sú RPC (kompenzátora jalového výkonu). Existuje takéto zariadenia a prístroje pre domácnosť, ako sú počítače, ale najčastejšie je ich použitie doma, je k ničomu.

Podľa výrobcov názory, elektrina Saving Box je navrhnutý tak, aby previesť jalovej energie do aktívnej. Ale podľa odborníkov, dnes nie je ani teoretický dôkaz, ako si môžete vytvoriť také zázračné stroja. Všetky pokusy overiť u výrobcu pre detailnejšie informácie o zariadení Elektrina Saving Box a iné takéto neustále skončí neúspechom, čo naznačuje, že sa usilovne snažia skryť svoj podvod.

Na záver elektriny Saving Box

dut fhion fun1 Electricity Saving Box   cena, kde kúpiť, originál Aj napriek názory mnohých odborníkov na rozvod veľký počet obyvateľov stále kupuje zázračné rozlúčka elektriny Saving Box, a jemu podobné v nádeji na sporenie. No, ako môžete opustiť prístroj čas od času sú také atraktívne zľavy, a jeho náklady môžu byť “poraziť” len pár mesiacov? V skutočnosti je zariadenie úplne zbytočné, a to ako v priemysle, tak doma. A všetky odkazy na skutočnosti, že certifikovaný výrobok, zamerané na neznalosti väčšiny certifikačných procedúr. Osvedčenie sa udeľuje za parametrami zabezpečenie a vlastnosti spotrebiteľov a zároveň nie sú považované za úplne.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.