GenBrain – cena, kde kúpiť, originál

[Total:    Average: /5]

Čo je Genbrain?

Hovor sám číslo jedna kognitívne doplnok vylepšení, Genbrain je navrhnutý tak, aby vám pomôžu vykonávať mimoriadne dobre, keď to budete najviac potrebovať. Na webových stránkach uvádza, že môže poskytnúť podporu v inteligencii a produktivitu, rovnako ako zvýšenie sústredenia a pamäť s použitím čo opisuje ako 100 percent all-prírodných zložiek.

Vydávanie sa predalo cez 14 miliónov fliaš, výrobca uvádza, že Genbrain zvyšuje rýchlosť spracovania a zdravé mozgové funkcie bez použitia geneticky modifikovaných organizmov, lepok ani kofeín. Sú tiež spomenúť, že vzorec použitý v produkte je veľmi bezpečný a chráni mozog.

Genbrain je popisovaný ako vysoko koncentrovaného nootropné vzorca na webových stránkach, s tvrdením, že to môže v skutočnosti “zvýšiť silu” neurotransmiterov v mozgu. Krátko sa poďme pozrieť na to, čo nootropic doplnky sú a ako oni všeobecne pracujú v mysli poskytovať podobné výhody tým, ktoré je popísané vyššie.

Pochopenie nootropic doplnky

nootropic doplnky ako Genbrain boli na trh už roky, a keď existuje široká škála rôznych typov v rámci zastrešujúci kategórii, termín skutočne vzťahuje na každú formuláciu, ktorá tvrdí, že zlepšenie kognitívnych funkcií nejakým spôsobom. Ako sa vytiahnuť ho? Na účely odpovede na túto otázku, musíme sa pozrieť dovnútra na našich vlastných mysliach.

rotic bck bright1 GenBrain  cena, kde kúpiť, originál Pre všetky pokroky modernej vedy v posledných rokoch, ľudský mozog je stále jedným z najzložitejších a tajomných divov sveta prírody. V skutočnosti to, čo vieme predstavuje iba malú časť toho, čo sa skutočne deje na dennej báze, aby tí, čo ste robiť.

Vieme, že existuje toľko ako 100 miliárd nervových buniek v mysli, ktoré označujeme ako neuróny. Vieme tiež, že tieto bunky majú zázračnú schopnosť komunikovať s druhými. Urob tieto pomocou elektrochemických signálov označujeme ako neurotransmitery.

Hoci sa “ako” má tendenciu sa líši od značky k značke, nootropiká všeobecne nároku zmeniť alebo rozšíriť, ako tieto signály správajú. Snáď najviac priama cesta k pochopeniu toho, ako Genbrain mohlo mať vplyv na myseľ by sa bližšie pozrieť na jeho zložky určiť, čo už bolo preukázané, že robiť, ak sú konzumované ústne. V ďalšej časti sa budeme robiť len to.

READ  Zelená káva - cena, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre, chudnutie

Genbrain Ingredients & amp; Možné vedľajšie účinky

Na stránkach produktu, my sme ukázali, že obsahuje štyri hlavné zložky: Bacopa monnieri, prírodné Vinpocetín, ginkgo biloba, a acetyl L-karnitín . Snažili sme sa dostať von na zákaznícky servis, aby potvrdil, že išlo o úplný zoznam, ale hovorí s tromi rôznymi látkami, kto nám povedal, že to bola úplná formule jedna nám povedal, že to nebolo a potom smerované k nám na webových stránkach iný produkt. Tretí povedal, že musíme mať účet na to, aby odpovede na otázky.

Nakoniec sme neboli opatrené definitívnu odpoveď, ani neboli niektorý z agentov schopných nám žiaden vhľad do koncentračných množstvo týchto zložiek. Bez týchto kľúčových kúsky informácií, nemôžeme plne a správne vyhodnotiť účinnosť Genbrain je, ani nemôžeme zodpovedať za všetky potenciálne vedľajšie účinky, ktoré by mohli preniknúť na povrch pri používaní.

, čo autoritatívne zdroje ako WebMD, Examine.com a Mayo Clinic povedať o týchto štyroch látok, ale základe tri z nich robiť ukázať niektoré dôkazy podporujúce mentálne funkcie:

 • Bacopa monnieri: Niektoré výskumy ukázali, že užívanie 300 mg extraktu Bacopa denne môže mať nejakú mieru vplyvu na pamäť a rýchlosť myslenia u zdravých starších dospelých osôb
 • .

 • Ginkgo biloba: Ginkgo bolo preukázané, aby bolo možné mierne zlepšuje pamäť, rýchlosť myslenia a pozornosti u zdravých dospelých, ak sú užívané v dávkach 120-240 mg denne
 • .

 • L-karnitín: Táto látka bolo preukázané, že potenciálne zvýšiť problémy s pamäťou u starších jedincov, ak sú užívané v dávkach 1500-2000 mg denne

.

rotic concoction cup1 GenBrain  cena, kde kúpiť, originál Aj keď niektoré údaje poukazujú na vinpocetínu potenciálne prospešné pre pamäť i WebMD uvádza, že v súčasnosti dostatočné dôkazy podporujúce tvrdenia. To je optimistický, že všetky štyri z týchto zložiek sú spojené s pamäťou dávok, ale za tých, žiadna z vyššie uvedených zdrojov uvedené žiadne pripojenie k zvýšeniu celkovej inteligenciou alebo produktivity.

Reklama

Okrem toho, bez toho aby vedel, ako dávkové množstvo použitej v Genbrain zarovnané s výsledkami vyššie oznámených, nemôžeme povedať, že zažijete ktorúkoľvek z rovnakých účinkov užívania výrobku sami. Čo sa týka vedľajších účinkov, našťastie nič vážne bola indikovaná niektorú z vyššie uvedených zdrojov, aj keď niektoré menej významné nežiaduce účinky boli, vrátane:

 • Bacopa :. Zvýšená pohyby čriev, žalúdočné kŕče, nevoľnosť, sucho v ústach a únava
 • Ginkgo: žalúdočná nevoľnosť, bolesti hlavy, závraty, zápcha, zosilnený srdcový tep, a alergické kožné reakcie s
 • .

 • L-karnitín: žalúdočná nevoľnosť, vracanie, a nepokoj. To môže spôsobiť “rybí” zápach moču, dychu a potu.
 • Vinpocetín :. Bolesť brucha, nevoľnosť, poruchy spánku, bolesť hlavy, závraty, nervozita, a preplachovanie tváre
READ  Raspberry Ketone - cena, kde nakupovať, kapsule

Žiadne prahové dávky boli hlásené WebMD či Examine.com o tom, kedy tieto účinky stále pravdepodobnejšie, ale keď videl, ako nemáme vzorec koncentrácia čiastky bez ohľadu na to, možno budete chcieť poradiť so svojím lekárom pred použitím tohto (alebo akýkoľvek ) doplnok prvýkrát.

Genbrain Ceny & amp; Návrat politiky

V čase písania tohto, Genbrain bol k dispozícii výhradne prostredníctvom výrobcu online. Predáva sa v troch hlavných balíčkov:

 • Single bottle: $ 49.99 + $ 9,95 expedičný poplatok & amp; $ 10 pošty v zliav
 • Tri fľaše: 129,00 dolárov + doprava zadarmo & amp; $ 30 pošty v zliav
 • O päť fliaš: $ 198.00 + poštovné $ 50 poštou v zľavy

Bez ohľadu na to, ktorý balík vybrať, budete tiež dostávať obchodné kredit $ 15 pri nákupe. Tieto termíny tiež vyložiť, že každá objednávka je dodávaný s 60-dňovú záruku vrátenia peňazí, po odpočítaní poplatkov za poštovné a balné. Budete tiež musieť platiť žiadne ďalšie poplatky, aby si produkt späť výrobcovi. Začať návrat, budete musieť osloviť zákaznícky servis v & nbsp; …

Nákup nootropic Supplement Podobne Genbrain

Ako sme sa už zmienili o existuje široká škála nootropných účinnými doplnkov k dispozícii on-line ešte dnes. Tu na Highya sme informoval o stovkách nich v priebehu rokov, a preto sa domnievame, že sme pribité solídne postup stanovenia, ktoré z nich stojí za váš čas, a ktoré nie. Takže, ak hľadáte pre efektívne nootropné produktu, postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

1. Rozhodnúť, čo skutočne potrebujú.

Ak ste rovnako ako mnoho ďalších, môže byť vyhľadávanie nootropikum doplnok, pretože máte pocit, že nie ste schopní sa dostať všetko, čo urobiť v priebehu dňa, ktoré budete potrebovať. V našich stále hektickom živote, to môže byť až príliš ľahké cítiť týmto spôsobom, a že vyrába produkty, ktoré robia sľuby preplňovania vaše myšlienkové sily veľmi vzrušujúce vyhliadky naozaj.

READ  Diabetin tea - lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

Aj keď tieto produkty môžu pomôcť v niektorých prípadoch, existuje celý rad vecí, ktoré môžete vyskúšať, než sa uchyľovať k externým výrobkov.

2. Kriticky uvažovať o základných nárokov daného produktu.

Často môžeme nájsť produkt, ktorý vyzerá zaujímavo a okamžite sa vzrušovať svojho potenciálu, bez najprv urobil krok späť a racionálne vybaľovaní svoje pohľadávky. Ak je k dispozícii údaje z informácií, uistite sa, že check-out smerodajné zdroje, ako WebMD a Examine.com aby videli, čo majú hovoriť o látkach v prevádzke.

V prípade, že tvrdenie znie príliš dobre, aby to bola pravda, a žiadna informácia zložka je uvedená čokoľvek, buďte opatrní; Tieto druhy výrobkov nedostanú hodnotená FDA pre ich účinnosť pred vstupom na trh.

3. Poznať všetky podrobnosti pred vstupom do vašich informácií o kreditnej karte.

na našich predchádzajúcich skúseností, sme zistili, že veľa produktov podobné Genbrain funkcie Autoship programov, ktoré môžu skončiť vás to stálo veľké sumy peňazí, ak si nie ste opatrní. Mnohí z našich čitateľov sa tiež vyslovili o mätúcich alebo reštriktívnej politiky návratu, takže sa uistite, že máte všetky tieto detaily sa pred zveriť určitú značku so svojím ťažko zarobené peniaze.

Zrátané a podčiarknuté: Je Genbrain Efektívna

?

na všetko, čo sme sa naučili o Genbrain základe možno skutočne očakávať, že bude dodávať zvýšenú produktivitu, pamäť, pozornosť, a celkovú inteligenciu?

Ako sme sa dozvedeli vyššie, štyri potvrdené zložky v rámci vzorca produkte robiť ukázať nejaký odkaz k zlepšeniu pracovnej pamäť u starších osôb, aj keď neboli poskytnuté žiadne koncentračné sumy, ani sme boli schopní potvrdiť, že išlo o jediné zložky sú už v užívaní vo vzorci. Tiež neboli spojené k zvýšeniu inteligencie alebo produktivity všeobecne.

rotic bord bred1 GenBrain  cena, kde kúpiť, originál Tam sa nezdajú byť nejaké voľné skúšobné alebo Autoship programy v mieste s Genbrain, čo je veľmi reálne plus, ale ako spotrebitelia sami, my by sme byť stále váhajú vykonať nákup, bez najprv dozvedieť sa viac o zložkách , rovnako ako koľko každý z nich je zahrnutá. Myslíme si, že je lepšie prvým krokom by mohlo byť hovoriť s lekárom priamo o svojich problémoch. Budú pravdepodobne môcť odporučiť riešenie, ktoré funguje dobre pre vás v dlhodobom ru

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.