Silane Guard – tekuté sklo, recenzie a ceny, komentáre, ako to funguje? kúpte teraz,

[Total:    Average: /5]

Silan Guard U> je nástroj pre leštenie automobilov, ktoré poskytujú kvalitnú ochranu organizmu a zvyšuje odolnosť vrchnú vrstvu laku. Výrobok sa vyrába preslávené firmy z Japonska Willson, je svetová jednotka medzi výrobcami produktov pre starostlivosť o vozidlá. Kov sa spracuje tejto kompozície získava reprezentatívny vzhľad, farbu opäť stane svetlé a nasýtené.

Popis Silan Guard

obnova Silan – príprava pre maľovanie výhradne povrchové časti tela. To je v každom prípade nemôže byť aplikovaný na plastových a gumových dielov, nárazníka, sklenených prvkov a svetla. Vodné sklo trvalo chránia vonkajší tvar útvaru povrchovej dopravy z porušenia integrity pôvodnej povrchovej úpravy -. Čipy, škrabance a iné mechanické poškodenie

má vlastnosti odpudzujúce vodu. Z tohto dôvodu je lesklý povrch prístroja dlhšiu dobu, zostáva čistý, aj keď je okno ťažký lejak. Kvapalina chráni laku k vyblednutiu spôsobené vystavením slnečné lúče a minimalizuje riziko vystavenia agresívnym chemickým látkam obsiahnutým v automobilovom priemysle pracích prostriedkov.

Princíp fungovania Silan gardy

Prostriedky pre leštenie auto Willson “chytí” po niekoľkých minútach po aplikácii. Je vytvorená na kovovom tenkého filmu, ktorá aktualizuje svoj vzhľad, dávať Shine.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, recenzie a ceny, komentáre, ako to funguje? kúpte teraz, film po dlhú dobu chráni telo prepravy proti vlhkosti a ultrafialovému svetlu. Ak je to nutné, môžete ďalej aplikovať 2-3 vrstvy kvapaliny.

TOP 7 črty kvapalina sklenené Silan gardy

 • Rýchla fixácia. Umožniť, aby ju v niekoľkých vrstvách, bez dlhého čakania sušenia každého z nich.
 • atraktívny vzhľad. Farba laku sa stáva sýtejšie, je lesk, ktorý trvá po dobu jedného roka.
 • Bez ujmy na zdraví. Zloženie Silan gardy neobsahuje žiadne škodlivé látky majiteľa vozidla, ktorý umožňuje aplikovať sami.
 • vodu odpudzujúca účinok. Znižuje potrebu navštíviť umývanie auta auta na dlhú dobu čisté.
 • Vysoká ochrana! Trvale a spoľahlivo chráni pred vlhkosťou, mechanickému poškodeniu a slnečnému žiareniu.
 • Postačí poľskej doby voz 1 ročne. Jedinečnosť zloženie v neprítomnosti potrebe príliš často leštiť auto -. Jeden alebo dva krát do roka by stačilo
 • To nevyžaduje žiadne dodatočné príslušenstvo. Súprava Vodné sklo zahŕňa kompletnú sadu zariadení pre ošetrovanie povrchu tela.
READ  Cardio Well kde kúpiť?

Okrem toho, že sa líši dostupnú cenu.

základných produktov a zariadení Silan Guard

Čistič pre vozidlá sa skladá z kremíka, vosku a leštiacich zložiek. Balenie obsahuje fľašu s tekutinou, huba pre jeho použitie na povrchu kovového telesa (aplikátora), rukavice z vinylu, špeciálne vložky.

Podrobné pravidlá a kontraindikácie Silan Guard

Pre dosiahnutie maximálneho účinku, je nutné postupovať podľa odporúčaní výrobcu bolo uvedené v návode na použitie.

 1. Pred aplikáciou Vodné sklo ošetrenej oblasti, musia byť dôkladne vyčistené a nechá sa uschnúť alebo suché doprava.
 2. Ak zistíte známky korózie, treba ísť.
 3. Je žiaduce riadiť vozidlo v dobre vetranej miestnosti.
 4. Počas liečby musí telo zabezpečiť, že liek je pre leštenie nezasahuje do kože, slizníc, očí, úst.
 5. V predstihu sa odporúča používať ochranné rukavice.
 6. Pred použitím leštiace kovová základňa je starostlivo spracovaná špeciálnym odmasťovačom.
 7. Pracovné vyrobené za použitia aplikátora, a potom sa za pomoci špeciálnych obrúskov rovnomerne roztoku cez povrch tela.
 8. Po vytvrdnutí prvej vrstvy, odporúča výrobca 1-2 krát opakovať postup.
 9. OL> Ak kvapalina sklo plastové, nárazníkov, skla, svetla, gumy a chrómové prvky, ktoré je potrebné rýchlo odstrániť vlhkou handričkou. Po ukončení prác potreboval auto nechať na deň. Ako hovorí výrobca, tento krém je schopný pojať až 1 rok.

  Kde kúpiť tekuté sklo?

  Predám Silan Willson Guard môžete na oficiálnych stránkach, bude ziskový za cenu na okrajoch nie menej ako 100%.

  AKCIA! Na webových stránkach výrobcu je to lacnejšie kúpiť 2 balenia, potom Silan dostane stráž na 990 …. Ak si chcete kúpiť iba jedno balenie, budete musieť zaplatiť plnú sumu – 1980 …. Takže je lepšie sa objednať len jeden balíček s priateľmi alebo príbuznými v rade 2 kusy.

  Liquid Silan Willson sklo Guard

  ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, recenzie a ceny, komentáre, ako to funguje? kúpte teraz, Doručenie poštou naprieč všetkými of the World

  Zákaznícka hodnotenie Silan Guard

  Veľmi dôležité pre mňa ako stav motora a podvozku vozidla a jeho vzhľad. Predtým bolo nutné minúť veľa peňazí na návštevu servisného strediska pre leštenie. Potom, čo počul od priateľov o Silan stráže a snažil si to, bol šokovaný efektu. Voz bol ako nový. Zapáčilo sa jednoduchosťou použitia kompozície, s ktorým môžem zvládnuť vlastnými silami. Vera, 31 hogesmeade vo vzhľade tela sa stáva viditeľným v procese. Farba sa stáva sýtejšie, tam bol lesk. Vodné sklo prekonal všetky očakávania!

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.