Vitaelife Pharma Vitamin D3 – cena, kde kúpiť, ako to funguje

[Total:    Average: /5]

Vitamín D3 Prečo n rybárčenie telo? Záujem vedcov do solárneho vitamínu po celé roky, sa neustále zvyšuje. Až v posledných 50 rokoch vydala viac ako 62 tisíc vedeckých prác na Kalciferol. Je známe, že vitamín D3 je účinná proti veľkému počtu ochorení, vrátane tuberkulózy a rakoviny. V našom článku sa budeme hovoriť o úlohe Kalciferol v tele, jej typy a ako sa bezpečne dopĺňať vitamín.

Vitamín D – pôsobí v tele

silný chrbticou ľudské zdravie sa často nazýva vitamín D, funkcia z kalciferol v tele sú veľmi rozmanité. Slniečko vitamín poskytuje koordinovanú činnosť mnohých systémov a orgánov.

 1. Kostrové systém. Kalciferol 3-4 krát urýchľuje absorpciu veľkých minerálnych zložiek kostí – vápnika a fosfátu v tenkom čreve, ovláda renálnu exkréciu, normalizuje rovnováhu uvedených minerálov, udržuje homeostázu vápnika v krvi, zvyšuje počet buniek, porozumieť starej časti kostného tkaniva (osteoklastov), ​​je silný stimulant dôležitou súčasťou samoobnovy kosti – resorpcie (rozpustenie) kosti. Okrem toho, vitamín D chráni proti ničeniu chrupavkového tkaniva. Je potrebné poznamenať, že obyvatelia južnej pologule je oveľa menej pravdepodobné, že trpí ochorením kĺbov, než tých, ktorí pravidelne trpia nedostatkom slnečného svetla.
 2. Imunitný systém. Kalciferol ovplyvňuje oblasť kostnej drene, zodpovedný za syntézu imunitných buniek zvaných monocyty. Väčšina bunky imunitného systému sú vybavené receptory pre aktívnu formu vitamínu D – kalcitriol. V prípade, že organizmus je prenikol infekcia, množstvo kalcitriolu v bunkách, v pasci v ohnisku zápalu, zvyšuje dramaticky. To stimuluje činnosť dedičné imunity. Okrem toho, vitamín D sa podieľa na syntéze viac ako 200 antimikrobiálnych peptidov -. Molekuly s baktericídne aktivitou, z ktorých najdôležitejšie sú cathelicidin a defenzínov-β2
 3. nervového systému. Napomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi, vitamín D a tým zlepšuje obnovu ochranných puzdier obklopujúcich nerv, ktorý poskytuje normálne prenos nervových impulzov medzi bunkami nervového systému, rovnako ako proces svalové kontrakcie. Buniek v mozgu a mieche, a periférneho nervového systému – neuróny a gliocytes – dodávané s receptormi pre aktívne formy vitamínu slnečného svitu. Kalciferol zlepšuje vyššia mozgové funkcie (pamäť, pozornosť, koordináciu psychomotoriky, reč a ďalšie).
 4. rast rakovinových buniek. V laboratórnych podmienkach bolo zistené, že vitamín D potláča rast nádorových buniek, leukemických buniek (glioblastóm, a ďalšie), viac ako 50% a zabraňuje šíreniu metastáz. Ľudia, ktorí dostávajú dostatočný počet Kalciferol, sú oveľa menšia pravdepodobnosť, že ochorie na rakovinu prsníka, vaječníkov, erekcie, mozog, krv, črevá, pankreasu, pľúc.
 5. Endokrinný systém. Kalciferol reguluje produkciu inzulínu pankreasom, čím sa udržuje správnu hladinu cukru v krvi.
 6. renín-angiotenzín. Táto hormonálny systém, ktorý u ľudí je regulácia krvného tlaku a objemu krvi. Dostatočná úroveň Kalciferol pomáha kontrolovať tento systém. Ak je nedostatok vitamínu D riziko vysokého krvného tlaku je značne zvýšená.
 7. reprodukčného systému. Slnečné lúče vitamín aktivuje pohlavných žliaz, podporuje prenikanie vajíčka do steny maternice, udržiavanie normálne tehotenstvo, riadi produkciu placentárnych hormónov. Muži slniečko vitamín pomáha bojovať proti erektilnej dysfunkcie, zvyšuje hladinu testosterónu.
 8. OL>

  Vitamín D riadi až 200 génov, intracelulárne procesy, ktoré regulujú priepustnosť intracelulárnych membrán, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie zdravia srdca, pečene, obličiek, štítnej žľazy a prištítnych teliesok, a produkciu hormónov štítnej žľazy a hormónu prištítnych teliesok.

  Prečo potrebujeme produkty s vitamínom D

  Má sa za to, že v prípade, že človek strávi veľa času na priamom slnečnom svetle, nedostatok vitamínu D mu hrozí. Avšak, existuje mnoho prekážok k obdržaní Kalciferol v tele. Pomenovať hlavné.

  1. Množstvo melanínu v koži. Tmavá kože za rovnaké časové obdobie produkuje 2 krát menej vitamínu D, ako svetlo. Okrem toho je tmavá pigmentácia kože môže spôsobiť úplné zastavenie vyvíjať sunshine vitamínov v tele. Faktom je, že pigment melanín kože (najmä, že je zodpovedný za farbu pleti) má schopnosť účinne súťažiť s cholekalciferolu v ultrafialovými lúčmi.
  2. vek osobitosti organizmu. Vitamín D je vytvorený v hlbokej vnútornej vrstve kože jeho predchodca – vitamínu D. S vekom sa obsah tohto provitamínu v koži znižuje, a následne zhoršuje schopnosť organizmu produkovať slniečka vitamín
  3. .

  4. Ubytovanie v oblasti nad 35 ° severnej šírky. Čím ďalej odstránený od rovníka priestoru, dlhé vlny ultrafialového žiarenia, tým menšia je slnko dostane na kožu a menej vyrábaný vitamínu D.
  5. Obezita. Tukové tkanivo je schopný prijať časť kalciferol a zvýšiť počet neaktívnych foriem vitamínu. Okrem toho je vzťah medzi množstvom tuku v tele a vitamínu D nedostatok sa prejavuje iba u žien.
  6. oblečenie, krém, sklo (napr., Okno). Všetky tieto položky neumožňujú slnečné lúče pre vstup do pokožky. Známy dôkaz, že opaľovací krém s ochranným faktorom slnka (SPF) o 8 až 15 znižuje syntézu na slnku vitamínu o 95-98%.
  7. záväzok pre vegetariánsku stravu. Potraviny živočíšneho pôvodu, je ďalším dôležitým zdrojom vitamínu D.
  8. Narušenie sania gastrointestinálneho traktu.
  9. OL>

   bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde kúpiť, ako to funguje Človek nemôže s istotou vedieť, či máte dosť kalciferol vyvinutý vo svojej koži a vstúpil do tela s potravou. Okrem toho, UV žiarenie je karcinogénna faktorom, ktorý môže vyvolať vývoj rakoviny kože. Je preto veľmi dôležité, aby sa lieky s vitamínom D. Em> Ktorý z nich by mal najradšej a prečo?

   Vitamíny D2 a D3 – aký je v tom rozdiel

   ?

   Existuje niekoľko typov slnečného žiarenia vitamín. V medicíne sa najčastejšie používajú dva z nich – ergokalciferolu (D2) a cholekalciferol (D3). Vitamín D2 a D3 – aký je v tom rozdiel? Em>? Snaž sa to pochopiť.

   Začnime s tým, že ergocalciferol vstupuje do ľudského tela s rastlinnej potravy. Cholekalciferol je syntetizovaný v koži z cholesterolu pod vplyvom ultrafialového žiarenia spektier a a b, a je obsiahnutý v potravinách živočíšneho pôvodu. Aby vitamínu D2 a vitamínu D3 začala pracovať pre dobro nášho tela, v tele, musí podstúpiť rad transformácií, najskôr v pečeni a potom v obličkách a zase do aktívnej formy 25-hydroxycholekalciferol a 25- gidrocirculatory.

   Tu je začiatok hlavných rozdielov medzi týmito dvoma typmi toho istého vitamínu. Konverzia vitamínu D3 do aktívnej formy trvá oveľa menej času než vitamín D2. Prebytok ergocalciferol, nepriaznivo ovplyvňuje činnosť vnútorných orgánov, môže spôsobiť otravu. Predávkovanie cholekalciferolu nemá žiadny nepriaznivý účinok na organizmus.

   Ale možno najdôležitejšie ani to nie. Biologická aktivita cholekalciferolu 20-40% vyššie ako ergokalciferolu. A trvanie účinku vitamínu D3 je lepšie ako D2 o 33%.

   Špecialisti (Houghton obľúbených, Vieth R.) je v súčasnej dobe neodporúča, aby zvážila ergokalciferol ako živiny vhodné na doplnenie alebo obohacovanie potravy potravín.

   bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde kúpiť, ako to funguje Prečo, napriek zjavné výhody vitamínu D3 pred D2, lekári stále predpísal ergokalciferol svojim pacientom, a farmaceutické spoločnosti aj naďalej verne vyrobiť? Odpoveď by mala byť pozrieť sa na históriu. Skutočnosť, že v roku 1949 (pred takmer 70 rokmi!), Zdravotné organizácie, svet oznámil, že rozdiely medzi týmito dvoma typmi solárnych vitamínu “minimálne.” Okrem toho je výroba ergokalciferolu oveľa výnosnejšie.

   bezpečným zdrojom vitamínu D – BIOCOMPLEX “Osteo-Vit D3”

   Čo zdrojom vitamínu D dnes môžeme nazvať najbezpečnejšie?

   V roku 2013 skupina Europen vedcov pod vedením profesora, doktora medicíny V. I. Strukov vyvinula BIOCOMPLEX “Osteo-Vit D3”. Obsahujúce cholekalciferol v množstve 3 mg a prírodné zdroj vitamínu D – k dispozícii trubec potomstvo . Ukázala, že obsah na slnku vitamínu v týchto apiproducts výrazne vyššia ako v rybom oleji. Posúďte sami: v 1 g z trubčího plodu obsahuje 950 IU vitamínu D, a v rovnakom množstve rybieho tuku – len 100-180 IU. “Osteo-Vit D3” bezpečné pre zdravie vynahradiť nedostatok vitamínu D a poskytne telu všetko potrebné pre normálne fungovanie vitamínov a minerálov. Vzhľadom k tomu, larvy trúdov je prirodzenou zásobárňou biologicky aktívnych látok, výkonný hojenie sila, ktorá bola známa do starovekých čínskych cisárov.

   Liek pre spevnenie kostí – “Osteomed Forte”

   Čo robiť, keď tam je nedostatok vitamínu D má vplyv na stav kostrového systému, kosti stávajú slabé či dokonca mal zlomeninu? Odborníci z Centra osteoporózy u Penza Ústavu pre moderné lekárske spolu s farmaceutickým komplexom “Parafarma” vyvinula liek na posilnenie kostí “ Osteomed Forte “, ktorá umožňuje bezpečne a efektívne riešiť závažných prípadov osteoporózy a urýchlenie hojenia zlomenín. Vo svojom zložení, okrem cholekalciferol, je k dispozícii trubec potomstvo je ďalší zdroj vitamínu D a aktualizácie stimulátor kostného tkaniva, rovnako ako vysoko vstrebateľného vápenatej soli – citrát vápenatý a vitamín B6. Klinické štúdie preukázali, že prijatie “ Osteomed Forte ” umožňuje po dobu najmenej 2 týždne na urýchlenie obnovy zlomenín, zbaviť dutín v kostiach.

   nájdené, že 50% svetovej populácie trpí nedostatkom vitamínu D. Drugs “” Osteo-Vit D3 “a, Osteomed Forte ‘prispeje ku bezpečne odstrániť, a bude podporovať zdravie kostí a telo všeobecne. je užitočné vedieť o CALCIUMCalcilator: admin1128.11.2018 zanechať komentár

   Väčšina ľudí vie, že vápnik v tele je obsiahnutých v kostiach a chráni ich. Ale málokto vie, že zoznam jeho funkcií, sú oveľa širšie, takže táto látka je teraz známy ako kráľ minerálov. Komponentného kosti, vysielač strukoviny, obranca zo zápalu o tom, že obsah vápnika v tele chráni kosti pred zničením, vedia takmer všetko. Ale …

   Prečítajte Galeao ochorenia JOINTSSostavyat: admin1103.12.2018 zanechať komentár

   Životný štýl moderného človeka nesúhlasí s prírodnými zákonmi, podľa ktorých sa sprievodný a pestrá strava sú najlepšie spôsoby, ako udržať zdravé kĺby. Väčšinu času trávime v sede, jedia väčšinou rovnaké potraviny, musia byť podrobené tepelnému ošetreniu a zbavený leví podiel živín. Za takých okolností, zostávajú aktívne do vysokého veku? Ukazuje sa, že iba tri … Read Galeao hormón THERAPYGermaniator: admin1129.11.2018 zanechať komentár

   Hormonálna liečba osteoporózy objavilo, keď bádatelia sa stala zrejmou súvislosť medzi týmito látkami a svalovej sústavy. Strata vápnika kostí dochádza v dôsledku nedostatku týchto látok. Avšak, hormonálna substitučná terapia má niekoľko nevýhod, najviac impozantný ktorý je Oncology. Prečo hormonálnej liečbe osteoporózy nie je najlepší spôsob, ako Vedci už dlho chápu, že absorpcia vápnika bez …

   Read Galeao ochoreniach spojivových tkanív, vitamíny pre BONESViceMinister: admin630.11.2018 zanechať komentár

   Artróza spôsobiť silné bolesti a zhoršenie zdravia. Podľa štatistík, je to chyba z kĺbových ochorení u ľudí, často strácajú schopnosť pracovať. Ak chcete obnoviť tieto prirodzené mechanizmy k životu potrebujeme plné nabitie. Vitamíny osteoartritídy – významnú pomoc pri regenerácii kĺbov

   .

READ  Varius Plus - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 306 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.